HONESTY jest nowoczesnym biurem rachunkowym, założonym przez Annę Pedras i Katarzynę Żołna. Świadczy ono usługi rachunkowo-księgowe.
Anna Pedras i Katarzyna Żołna są absolwentkami kilku prestiżowych polskich uczelni ekonomicznych i bankowych. Posiadają gruntowne wykształcenie w dziedzinie ekonomii, zarządzania finansami i rachunkowości oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie finansowym, rachunkowości i doradztwie podatkowym, i in. Obie posiadają także Certyfikat Księgowy, wydany przez Ministra Finansów, potwierdzający kwalifikacje oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.

Oferta HONESTY obejmuje usługi księgowe takie, jak: opracowywanie planów kont, polityki rachunkowości, ewidencję operacji gospodarczych, prowadzenie księgi głównej i ksiąg pomocniczych – ewidencja trwałych środków i wyposażenia, rozrachunki, prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupu VAT, deklaracje podatkowe i rozliczenia z US, sprawozdania do GUS, sporządzanie bilansu, rozrachunku zysków i strat oraz sprawozdań finansowych.

Biuro świadczy też usługi dotyczące kadr, płac i ZUS: sporządzanie list płac, umów o pracę i cywilnoprawnych, deklaracji PIT dla pracowników, deklaracji ZUS, przekazywanie deklaracji do ZUS drogą elektroniczną, informacje o uzyskanych przez pracownika dochodach i pobranych zaliczkach, prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie deklaracji do PFRON.

W ramach prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, mieści się: bieżąca ewidencja operacji gospodarczych, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupu VAT, rozrachunki, deklaracje podatkowe i rozliczenia z US, sprawozdania do GUS
W ofercie biura – także ryczałt ewidencjonowany oraz inne usługi.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 16.05.2014, 00:31, Stronę wyświetlono: 1349x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry