Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych Remo
przyjmuje rezerwacje na szczenięta rodowodowe
po doskonałych, wyszkolonych, całkowicie wolnych od dysplazji rodzicach.
Wszystkie szczenięta w naszej Hodowli odchowywane są w domu, co ma ogromny pozytywny wpływ na ich pełną, prawidłową socjalizację z człowiekiem. Zapobiegamy też dzięki temu chorobie kennelowej, którą obarczonych jest większość szczeniąt z miotów kojcowych.
Szczenięta odbierane są po skończeniu 7-go tygodnia życia: zaszczepione, dwukrotnie odrobaczone, z metryką, książeczką zdrowia oraz wyprawką.
Napisz opinię ...
02.11.11, 06:53
Zdecydowanie nie zgadzam się z tym co Pan napisał. Ja man sukę z tej hodowli, jest sper pod każdym względem. W umowie jest napisane, że ma Pan bodajże 2 tygodnie na zwrócenie psa jeżeli zauważy Pan wady.Widać, że to Pana zaniedbanie a nie hodowcy bo gdyby Pan odrazu poszedł do weterynarza to pierwszą rzeczą byłoby sprawdzenie jąder... Pan zauważył to po roku.... To świadczy tylko o Panu.
22.09.11, 10:22
Nikomu nie polecam kupiłem psa za 3500 zł najlepszego z miotu czekałem na niego.Po wpłacie zaliczki 500 zł 3 miesiące .Pies ma certyfikat tatuaż w uchu i niestety jedno jądro a o tym dowiedziałem się po roku czasu od zakupu.Może mi ktoś wyjaśni jak pies może dostać certyfikat tatuaż i mieć jedno jądro !!!! Nikomu nie polecam wnioski nasuwają się same.
Gość
10.01.10, 02:46
Pasja poparta wiedzą i umiejętnościami. Naprawdę profesjonalna hodowla, można liczyć na pomoc i wsparcie. A psiaki odbierasz zadbane i zdrowe.Polecam.
Gość
24.01.09, 08:47
REMO Najlepsza hodowla w Polsce polecam, super pieski.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 06.01.2009, 22:00, Stronę wyświetlono: 6971x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry