Haiku Studio to profesjonalna firma informatyczna z Człuchowa. Przedsiębiorstwo powstało w 2008 roku za sprawą Michała Pliszki i Natalii Jurek. Firma od wielu lat pomaga swoim klientom zaistnieć w sieci. Wykorzystuje do tego najnowsze technologie webowe. Liczne pozytywne referencje jakie otrzymuje przedsiębiorstwo świadczą o najwyższej jakości oferowanych usług. Siedziba firmy jest Człuchów.

Haiku Studio specjalizuje się w kompleksowej obsłudze związanej z przygotowaniem reklamy. Wśród oferowanych przez firmę usług, największą popularnością cieszy się projektowanie stron internetowych. Strony przygotowywane są tak, by zwrócić uwagę jak największej liczby odbiorców. Inne usługi oferowane przez przedsiębiorstwo to m.in.: tworzenie sklepów internetowych, pozycjonowanie, hosting, rejestracja domen, copywriting i wiele innych. Zasięg działania przedsiębiorstwa obejmuje: Człuchów, województwo pomorskie oraz całą Polskę.

Kontakt
Napisz opinię ...
20.11.16, 08:31
Profesjonalne usługi, szybki start w pierwsze wyniki wyszukiwania google. Jestem w 100% zadowolona i polecam innym!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 12.02.2015, 14:34, Stronę wyświetlono: 453x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry