Smartfony już dawno przestały być towarem luksusowym – dzisiaj każdy, kto chce być na bieżąco z tym, co się dzieje na świecie, musi posiadać telefon z dostępem do Internetu. Niestety, wciąż są to urządzenia, które chociaż bardzo zaawansowane technologicznie, przegrywają z kontaktem z chodnikiem, ścianą, podłogą czy inną twardą powierzchnią. W GoRepair zajmujemy się naprawą zniszczonych w ten sposób smartfonów. Ale nie tylko smartfonów (naprawiamy także laptopy i tablety) i nie tylko zniszczonych w ten sposób.

Łatwo się domyślić, że większość usterek czy awarii współczesnych telefonów komórkowych polega obecnie na rozbiciu obudowy, szyby wyświetlacza czy problemach z matrycą. Przyczyny takich awarii są różne, ale najczęściej jest to upuszczenie telefonu, upuszczenie czegoś twardego na urządzenie lub jego zalanie. Pamiętajmy ponadto, że uszkodzona matryca praktycznie uniemożliwia jakąkolwiek współpracę ze smartfonem. Do tego dodajmy problemy z bateriami czy kłopoty z systemem operacyjnym – i nasz nowy iPhone, Samsung Galaxy, Sony Xperia czy LG jest bezużyteczny.

Chcąc doprowadzić urządzenie z powrotem do stanu używalności, warto skontaktować się z GoRepair. Zajmujemy się szeroko rozumianą naprawą telefonów, tabletów i smartfonów. Działamy szybko i sprawnie, natychmiast odpowiadamy na Państwa zapytania i dokonujemy wyceny, a gdy prześlecie Państwo do nas uszkodzony lub niedziałający tablet, laptop czy smartfon, to my go natychmiast naprawiamy i odsyłamy do Państwa.

Nasza firma znajduje się w Krakowie, na ulicy Nad Serafą 56A. Łatwo się z nami skontaktować także przez Internet – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy napisać e-mail. Można także zadzwonić – zapraszamy!


Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 12.06.2017, 13:19, Stronę wyświetlono: 156x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry