Całościowa opieka ginekologiczno-położnicza, nowoczesne wyposażenie medyczne i profesjonalny personel lekarski to najważniejsze cechy kliniki Ginemedica. Centrum opieki zdrowotnej kobiet zlokalizowane jest we Wrocławiu. Wysokie standardy usług medycznych dostarczają każdej Pacjentce komfort i bezpieczeństwo.

Centrum Ginemedica wykwalifikowana jest w badaniach prenatalnych, diagnostycznych i obrazowych. W tym zakresie opieramy się na pionierskiej aparaturze Voluson 6, która pozwala na pozyskanie bardzo dokładnych obrazów płodu w technice USG 3D i USG 4D. Ponadto wykonamy badania w kierunku chorób ginekologicznych (wymazy, cytologia, USG piersi) oraz zajmujemy się tematyką seksuologiczną.
W klinice oprócz wprawnej poradni ginekologiczno-położniczej, Pacjentki mają możliwość skorzystania z poradni psychologicznej bądź seksuologicznej. Współpracujemy również z znakomitym radiologiem, onkologiem i psychiatrą.

Każda kobieta powinna mieć sprawdzone miejsce, w którym otrzyma zupełną opiekę lekarską. Warto dbać o swoją kobiecość właśnie z Ginemedica!

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 07.05.2014, 21:02, Stronę wyświetlono: 1251x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry