Galeria Szkła i Ceramiki jest jedyną galerią w Polsce, prezentującą wyłącznie unikatowe szkło artystyczne, studyjne i użytkowe, a także ceramikę. O randze tej Galerii decyduje wyjątkowa pozycja Wrocławia, miasta będącego najsilniejszym ośrodkiem szkła i ceramiki artystycznej w kraju. Wraz z wrocławską Akademią Sztuk Pięknych, Galeria SiC współorganizuje "Szkło Młodych" i "Ceramikę Młodych" - cykliczne przeglądy najciekawszych osobowości artystycznych spośród studentów i absolwentów Wydziału Szkła i Ceramiki wrocławskiej akademii.
Ponownie otwarta w nowym miejscu Galeria SiC, będzie kontynuowała swoją dotychczasową pracę przy udziale młodych artystów polskich oraz artystów o już ugruntowanej pozycji w kraju, a także we współpracy z galeriami i artystami zagranicznymi.

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 11:00 - 18:00
Sobota: 11:00 - 15:00

Kontakt
Tel. +48 (71) 7843900
sic@bwa.wroc.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 17.05.2012, 14:37, Stronę wyświetlono: 451x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry