Galeria Sztuki SOCATO powstała w 2008 r. z inicjatywy wrocławskich prawników Zofii i Rafała Olesińskich oraz Karoliny Jaklewicz - absolwentki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, obecnie asystentki w Zakładzie Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Wydziału Architektury PWr.

Przez pierwsze lata działalności Galeria prezentowała sztukę w wybranych miejscach i przestrzeniach Wrocławia. Po "występach gościnnych" dojrzeliśmy do decyzji o stacjonarnej siedzibie - od października 2010 r. zapraszamy na ul. Oławską 21 / 7 (kamienica SARP-u).

Konsekwentnie promujemy sztukę odporną na chwilowe trendy i mody. Wspieramy artystów, którzy rezygnują z szybkich i łatwych efektów na rzecz refleksji i długiego procesu pracy nad obrazem. Doceniamy szczerość ich intencji i wysoki poziom artystyczny, który reprezentują. Na tle masy działań sztukopodobnych ich twórczość brzmi czysto i wiarygodnie.

Poszerzamy horyzonty, stawiamy na wysoką jakość - zapraszamy zatem do najwyżej położonej galerii we Wrocławiu! Trudy wspinaczki wynagrodzi możliwość obcowania z wyjątkowymi dziełami sztuki oraz filiżanka kawy na tarasie z widokiem na panoramę Wrocławia. Gwarantujemy swobodną atmosferę, przyjazną obsługę a nade wszystko wyselekcjonowane prace interesujących twórców.


Godziny otwarcia
Środa-Piątek: 11:00-18:00
Sobota: 12:00-16:00


Kontakt
Tel. +48 (71)7948357
email: galeria@socato.pl
www: www.socato.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 16.05.2012, 15:57, Stronę wyświetlono: 375x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry