Staranność i doskonała precyzja wykonania obrazów to efekt kilkunastoletniego doświadczenia w tworzeniu najwyższej klasy reprodukcji malarskich. Galeria obrazów Efecto posiada w asortymencie kopie dzieł najwybitniejszych twórców, ale również nowoczesne propozycje współpracujących z nami artystów.

Pasjonujemy się, w szczególności, malarstwem Gustava Klimta, które jest ponadczasowe i trafia w gusta najbardziej wymagających klientów. Jego dzieła bardzo podobają się koneserom sztuki, ponieważ wykraczają poza sztywne ramy malarstwa z tamtego okresu. Nasycenie barw i ciekawa konwencja przebijająca z obrazów Gustawa Klimta przyciąga większość klientów naszej Galerii.

W ofercie znajdą Państwo ponadto reprodukcje dzieł innych genialnych twórców tj. Vincent van Gogh, Pablo Picasso, Claude Monet, Edvard Mucha, Wassili Kandinsky czy Salvador Dali i Leonardo da Vinci. W pełni profesjonalnie odtwarzamy na nowo znane dzieła sztuki tak, aby posiadali je Państwo również w swoich domach. Technika wykonania indywidualnej reprodukcji oraz najlepsze materiały potrzebne do osiągnięcia wspaniałego efektu końcowego to elementy składające się na sukces całego przedsięwzięcia. Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny malarstwa, dla których sztuka to przede wszystkim pasja, dzięki której wiernie odtwarzają wszystkie najwybitniejsze dzieła malarskie wszechczasów na Państwa życzenie.

Kontakt
Tel. +48 790 639 484
efecto@efecto.pl
www.efecto.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 05.07.2012, 17:40, Stronę wyświetlono: 434x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry