Galeria Graffica jest miejscem unikalnym i wyjątkowym. To największa obecnie galeria handlowa nie tylko w Rzeszowie ale i na całym Podkarpaciu. To połączenie nowoczesnych form, materiałów i architektury z przeszłością. To wyjątkowość wnętrz oraz doskonała lokalizacja – w samym centrum miasta. To różnorodność programu kulturalno – handlowo – rozrywkowego.
Wszystko to sprawia, że Galeria Graffica jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań Rzeszowian oraz mieszkańców okolicznych miejscowości Podkarpacia.

Galeria Graffica – centrum handlowo-usługowe istnieje w Rzeszowie już od 5 lat. Powstała w miejscu gdzie miały dotąd siedzibę Rzeszowskie Zakłady Graficzne.

Galeria Graffica to nowoczesny kompleks z częścią hotelowo-gastronomiczną, biurami i salą konferencyjną.
W samym centrum stolicy Podkarpacia mogą Państwo miło spędzić czas!
Zapraszamy na zakupy towarów najlepszych marek, do relaksu w przestronnych, klimatyzowanych wnętrzach i do odpoczynku w przytulnych kawiarniach i restauracjach.

Centrum Handlowe Europa II
www.galeria-graffica.pl

Sekretariat
Tel: +48 17-862 71 75
Fax: +48 017-862 71 75

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00
Niedziela 10:00-18:00
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 11.01.2009, 23:28, Stronę wyświetlono: 4629x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry