Nordic Walking to sport dla wszystkich bez względu na wiek, kondycję fizyczną oraz miejsce zamieszkania. Masaż próżniowy jest niechirurgiczną alternatywą pomagającą rzeźbić ciało, pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów, a także na zlikwidowanie uporczywej "skórki pomarańczowej" tj. cellulitu. Masaż próżniowy usprawnia krążenie krwi i limfy, w ten sposób ulepszając usuwanie toksyn z ciała.

Głęboki masaż próżniowy rozluźnia zwartą tkankę, sprawia, że otwierają się zamknięte komórki, usuwany zostaje nadmiar płynów z tkanki, a krążenie ulega przyspieszeniu. Masaż próżniowy sprawia, że uruchamiane są naturalne mechanizmy organizmu. W rezultacie działania tych mechanizmów znacznie zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej i przywraca jędrność ciała. Zabieg może być przeprowadzony tylko na części ciała lub na całym ciele.

Zabiegi stosowane na całe ciało dają lepsze rezultaty niż zabiegi stosowane jedynie na określone obszary ciała. Kuracja jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Masaż może być uzupełniony ultradźwiękami i elektrostymulacją w celu zwiększenia wchłaniania środków aktywnych i rozpadu tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienia siły mięśni.


Proponujemy również program na odżywianie, gdyż połączenie ruchu z właściwą dietą żywieniową daje wymierny i stały efekt.
Dostosowanie się do naszych zaleceń daje gwarantowany efekt utraty i kontroli wagi, a także redukcji cellulitu.
• Aktywne wyszczuplanie
• Skuteczne zwalczanie cellulitu pod "okiem" rehabilitanta
• Łączymy ćwiczenia ruchowe z odżywianiem jako kompleksowe i jedynie efektywne działanie pozwalające utrzymać dobrą kondycję i właściwą wagę
• Stała kontrola wagi
• Lokal klimatyzowany!!!
• Zniżki dla studentów!!!
• Happy hours (11.00 - 15.00)
• Rezerwacje on-line
• Dla stałych klientów ceny indywidualne.
• Specjalna oferta dla firm!!
• Termin ważności karnetu 6 miesięcy.

Promocja - instruktażowy zabieg kosmetyczny twarzy teraz tylko 25 zł

Zapewniamy fachowy trening i opiekę do momentu, aż osiągniesz ustalony cel.
Zapraszamy

Gabinet Natura
ul. Czackiego 15
51-607 Wrocław
tel. (71) 348 50 13

Głowa do góry - kilogramy w dół!

Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 15.01.2009, 15:07, Stronę wyświetlono: 3287x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry