ArkoMed to nowoczesna przychodnia rehabilitacyjna. Posiadamy świetny zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu rehabilitacji. Specjalizujemy się w terapii ruchowej, czyli kinezyterapii. Zajmujemy się terapią manualną. Leczymy również czynnikami fizykalnymi. W naszej ofercie znajdują się treningi personalne, treningi dla osób starszych , terapia NDT-Bobath, masaże rehabilitacyjne i lecznicze.
Proponujemy fizjoprofilaktykę, zajęcia indywidualne i grupowe.
Zapraszamy na rehabilitację dziecięcą, rehabilitację dla sportowców, rehabilitację po kontuzjach i wypadkach. Zajmujemy się rehabilitacją przepukliny kręgosłupa, leczeniem osteopatycznym, dyskopatią kręgosłupa – zapraszamy do skorzystania z usług najlepszych fizjoterapeutów w Warszawie


Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 16.10.2017, 11:33, Stronę wyświetlono: 376x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry