Szukasz okien realizujących najwyższe normy bezpieczeństwa i energooszczędności? Przedsiębiorstwo FIX z Wrocławia jest jednym z ważnych dostawców tego typu produktów na obszarze Dolnego Śląska.
W naszej ofercie znajdują się okna tworzone z PCV, aluminiowo-drewniane i drewniane, które instalujemy w ramach technologii illbruck MOWO. Prekursorski proces montażu okien w ociepleniu zadebiutował na rynku w 2012 roku. Dzisiaj stopniowo zdobywamy kolejnych zadowolonych z tej swoistej funkcjonalności klientów. Strategię tą bez problemu można zastosować w wypadku okien uchylno-rozwiernych oraz przesuwnych drzwi tarasowych.

Firma FIX z Wrocławia jako jedna z nielicznych wprowadza tę technikę, gwarantując hermetyczność połączenia stolarki okiennej ze ścianami budynku, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku realizacji domów pasywnych oraz energooszczędnych.
Aby zyskać najlepsze wyniki nowatorskiego montażu współdziałamy z renomowanymi producentami okien tj. Vetrex Okna Premium, Okna Słowińscy.

Dodatkowo służymy kompetentnym doradztwem, dzięki któremu dowolny wybór okien będzie tym najbardziej udanym.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00

Wtorek 09:00 - 17:00

Środa 09:00 - 17:00

Czwartek 09:00 - 17:00

Piątek 09:00 - 17:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 16.05.2014, 00:31, Stronę wyświetlono: 2915x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry