Maniac Gym jest klubem, który wyznacza nowoczesne trendy rozwoju fitness klubów i ukierunkowuje na prozdrowotne usługi fitness. To jedyny fitness klub w Europie, który samodzielnie organizuje imprezy rangi Mistrzostw Europy i Świata. Ewenementem w skali Europy jest prowadzenie tak szerokiej działalności jak: organizacja wielu Mistrzostw Polski, Europy i Świata, sekcja wyczynowa zawodników, rekreacja zdrowotna, badania naukowe, wspomaganie leczenia nadwagi, otyłości i schorzeń krążeniowych, handel, szkolenia trenerów i instruktorów, promocja zdrowego stylu życia w mediach.
Kontakt
Napisz opinię ...
03.06.13, 08:06
Będą w zeszłym roku u rodzinki w b-stoku przez prawie dwa miesiące chodziłem do maniaca i siłownia naprawdę na poziomie, super sprzęt, instruktorzy pod ręką do pomocy, także nic dodać nic ująć, warto zajrzeć.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 04.09.2012, 13:48, Stronę wyświetlono: 1201x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry