FHU Kamil to firma zajmującą się skupowaniem używanych aut od firm i osób prywatnych, głównie z rejonów Śląska i Małopolski. (z miast Kraków, Katowice, Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Wadowice, Chrzanów, Oświęcim oraz okolic) Za każdy samochód gotówka jest wypłacana natychmiastowo bez zbędnych formalności.

Firma znajduje się na rynku już od 10 lat co jest gwarantem wysokiej jakości usług przez nią oferowanych. FHU Kamil to przede wszystkim atrakcyjne ceny, bezpieczne transakcje, fachowa obsługa i szybka wypłata pieniędzy.
Skupowane samochody to głównie roczniki 1990-2014, model ani stan techniczny auta nie są istotne. Chętniej przyjmowane są całe floty samochodowe.

Dodatkowo FHU Kamil współpracuje z dealerami nowych samochodów Jeśli więc kupujesz fabrycznie nowe auto u dowolnie wybranego dealera, a używane pozostawiłeś w rozliczeniu, możemy je kupić, płacąc więcej niż dealer. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 23.05.2014, 00:40, Stronę wyświetlono: 1629x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry