Feuer Sp. z o.o. specjalizuje się w wysokiej jakości szkoleniach związanych z bezpieczeństwem pracy (szkolenia zawodowe i szkolenia BHP), które cieszą się dużą renomą i zaufaniem Klientów na polskim rynku.

Naszymi trenerami są wykwalifikowani specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach.

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie, poruszana tematyka szkoleń p zawiera case study i informacje, które są istotne dla danej organizacji i zgodne z ich polityką.

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia w formie e-learningowej dla pracowników na wszystkich stanowiskach przewidzianych w Rozporządzeniu.

Mając na celu pogłębianie świadomości pracowników z zakresu bezpieczeństwa, wykonujemy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, ewakuacji personelu w sytuacjach pożarowych.

Naszą ambicją jest, żeby wśród szkoleń związanych z bezpieczeństwem pracy, były to szkolenia najlepsze w Polsce.


Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00

Wtorek 24h

Środa 24h

Czwartek 24h

Piątek 24h

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.12.2013, 11:12, Stronę wyświetlono: 382x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry