empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół języków obcych w Polsce. W 35 szkołach w 31 miastach uczymy rocznie ponad 20000 osób.

Dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu wiemy jak skutecznie uczyć. Zajęcia prowadzą wysoko wykwalifikowani lektorzy, słuchacze uczą się w komfortowych salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny i korzystają z podręczników renomowanych firm.

O popularności naszych szkół decyduje także szeroka oferta: uczymy wszystkich, najpopularniejszych języków obcych oraz języka polskiego dla cudzoziemców. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm.

Empik School Legnica
Rynek 33
59-220 Legnica

empikschool.com
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 23.03.2009, 14:56, Stronę wyświetlono: 2360x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry