Firma ECCO, globalny lider na polu innowacyjnego, komfortowego obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Firma założona w Danii w roku 1963.

Obuwie ECCO dostępne jest w ramach markowych sklepów sprzedających tylko produkty ECCO (ECCO Shop), w sklepach handlujących różnymi markami obuwia, które posiadają oddzielną część na prezentację butów ECCO (Shop-in-shop) oraz takich, które eksponują produkty ECCO na specjalnych konstrukcjach wystawowych (Point), a także w Factory outlet centres, gdzie znajdują się buty ECCO wycofane z produkcji.

ECCO Galeria Bałtycka
Grunwaldzka 141
Sklep ECCO

CH Galeria Bałtycka
80-264 Gdańsk
Tel: +48 (58) 550 32 56
Napisz opinię ...
10.06.16, 09:04
Obsługa to obsługa a załatwianie reklamacji jeszcze gorzej... buty po 2 miesiącach użytkowania się uszkodziły wkładki się "rozsypały" -dosłownie a po wysłaniu na reklamację ich "niezależny" rzeczoznawca odpisał że buty były wyprane i stwierdził to na podstawie zapachu i z tego powodu się uszkodziły a buty na oczy nie widziały pralki... Jasne ...kupuję buty ze skóry za 400-500 zł i po 2 miesiącach piorę je w pralce .. Tego nawet Einstein by nie wymyślił......... i tylko na podstawie zapachu to stwierdził.. co ciekawe jak buty wróciły do sklepu to wąchałem je namiętnie i nie mogłem wyczuć tego ewidentnego zapachu środka piorącego... Właściciel sklepu z tego co się dowiedziałem ma swojego jak już napisałem "niezależnego" rzeczoznawcę więc chyba wszystko jasne. Zdecydowanie odradzam ten sklep. Chcesz buty Ecco to kup ale nie w tym sklepie!!!!! Albo zapomnij o reklamacji bo będziesz po sądach chodził co zresztą mam zamiar zrobić.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 25.03.2009, 11:16, Stronę wyświetlono: 4750x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry