Dzisiaj szczególną uwagę przykłada się do świeżości, wręcz sterylności pomieszczeń. Nie tylko wewnątrz swego domu, ale w szczególności w budynkach użyteczności publicznej. Taki stan rzeczy nie dziwi. Wejście do publicznej toalety nie musi kojarzyć się dziś, z czymś przykrym. W pomieszczeniach tych użytkowane są najczęściej innowacyjne odświeżacze powietrza, suszarki do rąk, wygodne dozowniki na mydło lub pojemniki na papier.

Jako wykwalifikowany dystrybutor urządzeń higienicznych wiemy jak ważne są takie elementy w pomieszczeniach toaletowych. Naszą ofertę zwracamy do biurowców, ale również prywatnych inwestorów. Nasze sprzęty cechują się nie tylko lepszą funkcjonalnością, ale również interesującym, nowoczesnym designem. Z naszego asortymentu korzystają galerie handlowe, budynki sportowe, różnorodne instytucje państwowe, ale również prywatne lokale usługowe. W asortymencie posiadamy dodatkowo obszerną gamę profesjonalnego wyposażenia sprzątającego, co cieszy się coraz większym zainteresowaniem wykwalifikowanych firm sprzątających.

Połączenie ergonomii z ekonomią zapewnia najlepsze efekty. Dobrze jest zaznajomić się z
wyposażeniem naszego sklepu internetowego Higieniczny.pl. Cechuje ją zasobność i konkurencyjność cen. Jest też możliwość składania zamówień pakietowych i uzyskania atrakcyjnych warunków cenowych. Dzięki takiemu podejściu do Klienta jesteśmy w stanie zainteresować go naszą ofertą i konkurować na rynku produktów higienicznych w sposób efektywny.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 14.09.2013, 11:45, Stronę wyświetlono: 354x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry