Drumcenter.pl to najwcześniej powstały sklep muzyczny, a zaraz największy skupiony wyłącznie na instrumentach perkusyjnych i akcesoriach. Dzięki ograniczeniu się do konkretnej rodziny instrumentów, mamy ogromną wiedzę w tym zakresie.

W sklepie dostępne są między innymi: talerze perkusyjne, zestawy perkusyjne, automaty perkusyjne, części do perkusji, naciągi, pałeczki, jak również inne instrumenty perkusyjne pierwszorzędnych marek, jak: Ludwig, Pearl, Tama, Amedia, Sabian, Zildjian czy DW Drums.
Każdy przedmiot jest dokładnie i rzetelnie opisany, tak aby Klient był w pełni świadomy zakupu i mógł zapoznać się z produktem. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszego sklepu!

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 03.03.2018, 14:15, Stronę wyświetlono: 126x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry