Firma TECHprint jest młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem oferującym usługi kserograficzne, introligatorskie oraz poligraficzne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi ludzi, oraz wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu renomowanych firm takich jak RICOH, KIP, EPSON, WALLNER, ESTAFOLD, OPUS zapewniamy szybką i satysfakcjonującą obsługę. Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części oraz tonerów, co gwarantuje wysoką jakość wydruków.

Wykonujemy takie usługi jak: drukowanie, kserowanie i plotowanie kolorowe i czarno-białe mało i wielkoformatowe, wydruki wielkoformatowe kolorowe i czarno-białe, oprawianie prac dyplomowych, oprawa projektów budowlanych, oprawa zbijana, oprawa introligatorska, drukowanie książek w formatach A5,A4 i B5,laminowanie, drukowanie szerokoformatowe i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe, plotowanie, skanowanie mało i wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe, skanowanie OCR, oprawy introligatorskie, drukowanie z AutoCAD, drukowanie wizytówek, drukowanie ulotek, ramki aluminiowe, drukowanie kalendarzy i wiele, wiele innych.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 18:00

Wtorek 08:00 - 18:00

Środa 08:00 - 18:00

Czwartek 08:00 - 18:00

Piątek 08:00 - 18:00

Sobota 08:00 - 14:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 07.05.2014, 21:02, Stronę wyświetlono: 700x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry