Ważne!!! Wizytówka oczekuje na autoryzację przez administratora serwisu Maperia

Masz swój ulubiony sklep lub cukiernię w Warszawie? Mimo wszystko nie jest Ci tam po drodze? Dostawa z niego to nasza specjalność! Wejdź na naszą stronę www.dailyvery.pl a Twoje zachcianki będą zrealizowane nawet w przeciągu pół godziny! Nasz kurier dowiezie Ci je na czas, a Ty nie musisz się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy pracy.
Nasza firma powstała z pasji i chęci… uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach w celu zakupu niewielu rzeczy z wybranego sklepu. Dzięki nam jesteście w stanie Państwo sprawdzać realizację swojego zamówienia oraz skontaktować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze kartą. Jesteś w biurze i nie chcesz składać zlecenia przez służbowy komputer? Masz sposobność skorzystania z każdego urządzenia mobilnego.
Wygoda, nowatorstwo i oszczędność czasu. Kropką nad i jest miła obsługa. Tak za pomocą kilku słów jesteśmy w stanie opisać Dailyvery. Niech korki nie zaprzątają Ci głowy! Zamów, a resztę pozostaw fachowcom. Jesteśmy dla Ciebie! Nasz cyklista lub motocyklista przejmie kontrolę resztą. Zapraszamy do udanych transakcji!

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 11.04.2017, 18:07, Stronę wyświetlono: 14x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry