Colette jest salonem sukni ślubnych który znajduje się w Warszawie. W swojej ofercie posiada wiele sukien ślubnych (zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych), dodatków, biżuterię ślubną oraz obuwie ślubne, a także suknie wieczorowe wraz z dodatkami do nich. Oferta salonu składa się z wyselekcjonowanych pozycji, dlatego też wszystkie suknie wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Dbamy o to, by nasze produkty były na czasie, a suknie które posiadamy pochodziły z najnowszych kolekcji - dzięki temu nasze klientki zawsze z naszego salonu wychodzą zadowolone i spełnione. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

Kontakt
Napisz opinię ...
29.01.13, 08:09
Colette - salon mody ślubnej, znajdujący się w centrum Warszawy, przemiła obsługa, szeroki asortyment, suknie na najwyższym poziomie.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 29.01.2013, 20:42, Stronę wyświetlono: 489x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry