Wrocławskie Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Libero to punkt, w którym nadrzędny jest człowiek. Bazując na odpowiednim doświadczeniu w pracy z Pacjentami, na kompetencji i innowacyjnych metodach psychoterapeutycznych pragniemy udzielać niezbędnej pomocy tym, którzy po nią do nas przychodzą. Centrum Libero to grupa psychoterapeutów wyspecjalizowanych w ramach leczenia depresji, problemów odżywiania i uzależnień. Nasze metody skupiają się na rozwiązaniach.
Sam fakt uchwycenia problemu i zamiar pokonania tego, stawia Pacjenta na wygranej pozycji. My, jako terapeuci robimy wszystko, by obudzić siłę w każdym z tych ludzi do pokonania impasu. Udzielamy wsparcia i poczucia, że nikt nie może zostać z kłopotami sam. Terapeuta i Pacjent, stopniowo likwidują toksyczne emocje, lęki, wprowadzając w życie pozytywne zmiany. Dzięki takiemu usposobieniu, wspólnie uzyskują realne efekty. W Centrum Libero prowadzone są sesje dla rodzin, ale również dla dzieci i młodzieży.

Kontakt
Napisz opinię ...
06.02.14, 11:00
Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne z Wrocławia
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 11.02.2014, 16:46, Stronę wyświetlono: 837x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry