Poza działającymi już wcześniej sekcjami, kółkami zainteresowań, zespołami, powstały nowe, ciekawe formy obcowania z kulturą, rozrywką i rekreacją. Realizowana jest szeroka oferta dydaktyczno - rozrywkowo - rekreacyjna. Sala Widowiskowa centrum kultury bardzo często w godzinach dopołudniowych zamienia się w salę koncertową lub teatralną – odbywają się tam bowiem zajęcia dydaktyczne dla szkół z zakresu muzyki klasycznej czy teatru.

Ponadto centrum oferuje zajęcia podczas których można szlifować swoje umiejętności taneczne, muzyczne, teatralne, plastyczne, fotograficzne, można też pod okiem fachowców grać u nas w szachy.

Ośrodek posiada również bogatą ofertę rekreacyjną – prowadzone są zajęcia fitness, jogi, aikido, tai-chi. Na co dzień z różnego rodzaju zajęć korzysta obecnie ponad 600 dzieci, młodzieży i dorosłych i liczba ta stale rośnie.

Kino funkcjonujące w ramach centrum kultury działa siedem dni w tygodniu i mimo, że nie współpracuje z żadną siecią komercyjną, oferuje nowości kina światowego z premierami włącznie i osiąga coraz lepsze wyniki ekonomiczne.

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim ma szanse w niedalekiej przyszłości stać się swoistą osią kulturalną, integrującą szeroko pojęte środowiska twórcze całego Mazowsza Zachodniego. A wtedy z pewnością skorzystają na tym wszyscy mieszkańcy naszego regionu.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 13.02.2013, 11:26, Stronę wyświetlono: 767x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry