1 stycznia 2001 roku zostało powołane Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, które zespoliło ze sobą Wiejski Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną wraz z jej filiami. Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda prowadzi działania, które można podzielić na trzy zasadnicze aspekty.

Placówka jest organizatorem i współorganizatorem wielu imprez i wydarzeń na terenie Gminy Nowa Ruda. Począwszy od imprez okolicznościowych, związanych z obchodami świąt państwowych (np. 3 maja, 11 listopada), poprzez dużą ilość imprez rozrywkowych (koncerty, także plenerowe), po zawody sportowe (od najniższych w skali - o randze gminnej, po te o skali ogólnopolskiej - w tym mistrzostwa kraju w biegach górskich, zawody kolarskie).
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 11.10.2012, 10:07, Stronę wyświetlono: 323x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry