Butik BOSSY to miejsce gdzie najwyższa jakość i najnowsze światowe trendy łączą się, oferując Wam nieznaną do tej pory przyjemność. Nasze unikalne produkty pozwolą dotrzeć do miejsc gdzie do tej pory trafiali tylko nieliczni. Granicą jest jedynie nasza nieskrępowana wyobraźnia. Oferta BOSSY to zestaw stylowych i wyszukanych oryginalnych artykułów erotycznych, wyprodukowanych z najwyższej jakości materiałów, mających zapewnić niepowtarzalne przeżycia. Naszym celem jest zainspirować na tyle by pozycja "misjonarska" nie była końcem, a dopiero początkiem drogi przez świat fantazji miłosnych, nadając im zupełnie nowy nieograniczony wymiar przyjemności.

W naszej firmie stawiamy nie tylko na szeroko rozumianą seksualność, ale również na edukacje - zależy nam aby rosła świadomość seksualna wśród społeczeństwa. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się szereg książek, poradników zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Współpracujemy z poznańską psycholog i seksuolog - Izabelą Turbaczewską - Brakoniecką z Ośrodka psychoterapii i pomocy psychologicznej Rozmowa, wspieramy warsztaty organizowane przez Ośrodek Rozmowa oraz poznańskie szkoły rodzenia.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 19:00

Wtorek 11:00 - 19:00

Środa 11:00 - 19:00

Czwartek 11:00 - 19:00

Piątek 11:00 - 19:00

Sobota 11:00 - 19:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 07.05.2014, 21:02, Stronę wyświetlono: 1822x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry