Prowadzimy biuro rachunkowe oferujące kompleksową obsługę księgową dla firm i innych podmiotów takiej pomocy poszukujących. Działamy na rynku już wiele lat, wiec posiadamy odpowiednie doświadczenie. Przez ten czas prawo zmieniało się już niejednokrotnie a my cały czas uaktualniamy swoje informacje, żeby wszystko przebiegało według ustalonych prawnie norm. Staramy się dostarczyć Klientowi takiej usługi jakiej potrzebuje.

Nasi partnerzy przychodzą do nas ponieważ najczęściej sami nie radzą sobie już z obsługą księgową. Chcieliby po prostu to oddać, dlatego w naszej ofercie staramy się zminimalizować potrzebę kontaktu, przynajmniej w sprawach rachunkowych.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w naszym biurze w Poznaniu:
Biuro Rachunkowe "KZ"
ul. Grunwaldzka 112
60-308 Poznań
Kontakt
Napisz opinię ...
11.12.12, 10:53
Na zdjęciu formularze PIT czyli to czego tak wielu z nas się obawia :)
11.12.12, 10:48
Logo naszej firmy które towarzyszy nam prawie od początku działania.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 11.12.2012, 10:55, Stronę wyświetlono: 372x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry