Neogotycka wieża zegarowa w Londynie w Wielkiej Brytanii, która należy do Pałacu Westminsterskiego. Dzwon nazwany został od imienia sir Benjamina Halla, głównego komisarza robót w 1858 roku.
Napisz opinię ...
Gość
11.08.08, 06:17
To już nie ten sam Londyn jaki był wiele lat temu. Kiedyś pytali się mnie skąd jestem, co to za dziwny kraj ta Polska, było miło i fajnie i jakoś inaczej. A teraz to polaków gonią i zrobiło się jedna wielka melina.Więcej już więcej tam nie pojadę chyba że połowa emigrantów powróci do ojczyzn.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 31.07.2008, 23:50, Stronę wyświetlono: 2163x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry