Jesteśmy profesjonalnym biurem detektywistycznym. wykonujemy zlecenia praktycznie z każdego rodzaju. Jeśli potrzebujesz skompletować znaczną ilość dowodów do spraw karnych, w postaci zdjęć czy nagrań, jesteśmy do twojej dyspozycji. Pomożemy Ci także jeśli chcesz potwierdzić wiarygodność swojego kontrahenta, czy po prostu upewnić co robi bliska osoba pod twoją nieobecność.
Posiadamy znaczne w poszukiwaniu zaginionych osób, dzięki naszym szerokim umiejętnością, dołożymy wszelkich wysiłków abyś był zachwycony z naszych spraw. Na swoim koncie mamy udziały w wielu sprawach, które udało nam się zakończyć.
Korzystając z naszych usług oferujemy dyskrecje podczas prowadzenia śledztw. Wiemy jak jest to ważne. Podczas realizacji powierzonych spraw, działamy błyskawicznie, wiemy jak istotny jest mijający czas. Możesz być przekonany że zgłaszasz się do odpowiedniego detektywa.
Na naszej stronie internetowej, odnajdziesz najistotniejsze treści, które pozwolą Ci upewnić się w decyzji, że to właśnie nas potrzebujesz. Wyszukasz tam treści, usług a także dane do kontaktu. Możesz z nami porozmawiać przez telefon lub napisać wiadomość.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00

Wtorek 09:00 - 17:00

Środa 09:00 - 17:00

Czwartek 09:00 - 17:00

Piątek 09:00 - 17:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 28.11.2016, 22:43, Stronę wyświetlono: 292x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry