Firma Auto-Skyline to rzetelna i profesjonalna obsługa Klienta w obszarze skupu aut całych oraz powypadkowych.

Fundamentalnym pytaniem, jakie zazwyczaj zadaje nam telefonujący właściciel pojazdu, to: czy załatwimy za niego wszelkie formalności i czy możemy pojawić się u niego? Oczywiście, że tak! Na życzenie Klienta przywozimy również gotówkę w wyznaczone miejsce spotkania.
Organizujemy skup aut na terenie Dolnego Śląska. Oferujemy własny transport w związku z tym możemy stawić się u Klienta z Wrocławia, Jeleniej Góry, Bolesławca, Wałbrzycha, Legnicy, Kłodzka i w pozostałych dolnośląskich miastach.

Co jeszcze oferujemy:
- dogodne warunki finansowe
- płatność gotówką od ręki,
- nieodpłatny dojazd do zbywcy,
- bezpłatną wycenę auta,
- miejsce transakcji określone przez sprzedającego,
- skup aut w każdym stanie.

Jesteśmy firmą, która dąży do tego, by uwalniać ludzi od aut i pojazdów, których już nie potrzebują.
Jeśli chcecie Państwo sprzedać auto, oczekując na najszybszą i bezproblemową transakcję, zachęcamy do kontaktu i współpracy z Auto-Skyline.pl!

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 17.07.2014, 23:42, Stronę wyświetlono: 4113x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry