Witamy Państwa w prywatnym systemie opieki medycznej ANKOMED. Naszym celem jest zapewnienie Państwu i Państwa pracownikom najwyższego poziomu opieki zdrowotnej i profilaktycznej w naszej własnej placówce oraz w zakładach, z którymi współpracujemy.

* Wykonujemy badania z wykorzystaniem najlepszych specjalistów, na sprzęcie wysokiej klasy i w komfortowych warunkach.
* Dostosowujemy zakres świadczeń medycznych do potrzeb naszych Zleceniodawców.
* Oszczędzamy fundusze pracodawców poprzez przystępne ceny rynkowe oraz odpisy z obowiązkowych wpłat na PFRON.
* Oszczędzamy czas pracy Zleceniodawców i pracowników prowadząc kompleksową obsługę badań profilaktycznych w jednym miejscu, podczas jednej wizyty.
Znając wysoki poziom wymagań stawianych przez pacjentów i pracodawców oraz jakość realizowanej przez ANKOMED opieki zdrowotnej, z przyjemnością zapraszamy do rozważenia naszej kompleksowej oferty.

REJESTRACJA
TEL. 091 434 74 74, 0 601 83 10 83

REJESTRACJA INTERNETOWA
www.ankomed.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 24.01.2009, 22:06, Stronę wyświetlono: 2376x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry