Akademia Fotografii Dziecięcej to szkoła, która wierzy w siłę społeczności. Największą wartością Akademii jest społeczność 1500 Mam z całej Polski i z zagranicy, które wzajemnie wspierają się i mobilizują w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Akademia kształci fotografów dziecięcych od poziomu podstawowego do profesjonalnego, który pozwala Mamom zajmować się fotografowaniem zawodowo w swoim mieście. W ramach tych działań Absolwentki także mogą liczyć na pomoc ze strony Akademii.

Codziennie jesteśmy zaskakiwani niezwykłymi efektami pracy Mam. Efektami, które są owocem rozwijania pasji, spełniania się. Osiągnięciami, które przede wszystkim są najpiękniejszym prezentem dla bliskich na wiele, wiele lat:

http://akademia-fotografii-dzieciecej.pl/zobacz-jak-mozesz-fotografowac-swoje-dzieci-na-kursach.html

Kontakt
tel.: +48 12 37 83 305
biuro@akademia-fotografii-dzieciecej.pl
www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/

Napisz opinię ...
11.07.12, 12:26
Zobacz, jak możesz fotografować swoje dzieci na kursach.
11.07.12, 12:26
Zobacz, jak możesz fotografować swoje dzieci na kursach.
11.07.12, 12:25
Zobacz, jak możesz fotografować swoje dzieci na kursach.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 11.07.2012, 14:25, Stronę wyświetlono: 456x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry