Adver Media to producent różnorodnych formatów reklamowych i ekologiczna drukarnia wielkoformatowa. Od 2006 roku dostarcza kompleksowe usługi poligraficzne i projektowe.

W ofercie usług poligraficznych firmy znajduje się druk cyfrowy i offsetowy, druk UV i wielkoformatowy, druk ekosolwentowy, frezowanie CNC w drewnie, gadżety i akcesoria reklamowe.
Adver Media to również sieć wielkoformatowych nośników reklamowych (słupy ogłoszeniowe i billboardy rollposter scroll na terenie Radomia).

Adver Media oferuje druk UV na szkle, ceramice i drewnie, druk na folii samoprzylepnej, folii backlite czy folii adhezyjnej, oprawy książek, oklejanie samochodów, wyklejanie witryn i innych powierzchni reklamowych. Adver Media to również cała gama druków reklamowych: naklejki i etykiety samoprzylepne, kalendarze i katalogi, plakaty, ulotki, pocztówki, broszury. Firma zajmuje się również produkcją druków firmowych (papier firmowy, formularze, teczki, podkłady biurkowe) w technologii offsetowej lub cyfrowej. Produkuje reklamy świetlne i wielkoformatowe, litery 3D, szyldy, kasetony podświetlane, elementybrandingowe i wyposażenia wnętrz (fototapety, płótna canvas, znaki przestrzenne).

Adver Media to doświadczenie: na każdym etapie projektu oferuje wsparcie merytoryczno-projektowe w zakresie doboru mediów do zadruku, ekspozycji i przygotowania plików produkcyjnych.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00

Wtorek 08:00 - 16:00

Środa 08:00 - 16:00

Czwartek 08:00 - 16:00

Piątek 08:00 - 16:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 19.10.2016, 12:26, Stronę wyświetlono: 319x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry