Witamy,
Tłumaczenia to nasza pasja. Chętnie podejmujemy się realizacji niestandardowych zleceń, aczkolwiek każde tłumaczenie jest dla nas ważne. Z jednakową rzetelnością traktujemy drobne zlecenia, jak i skomplikowane zamówienia. Aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości, współpracujemy tylko z dobrymi i sprawdzonymi tłumaczami. Staramy się, aby czas realizacji zleceń był jak najkrótszy – wiemy jak ważne jest to dla Państwa.

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 9:00-17:00

e-mail:
biuro@aia-tlumaczenia.pl
strona:
www.aia-tlumaczenia.pl
Napisz opinię ...
Gość
12.12.09, 10:24
potrzebowałam na cito przetlumaczyc dokument w sobote tylko to biuro pez problemu przyjęło zlecenie reszta mówiła ze sie nie da,że trzeba czekac do poniedziałku ;-)))
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 06.11.2008, 17:20, Stronę wyświetlono: 1920x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry