Uwaga! Wydarzenie już się odbyło.

Gdzie?

Hala Ludowa (Hala Stulecia)

Wrocław, Wystawowa 1

Kiedy?
piątek
02 czerwiec 2017 godz. 10:00

Pyszna Polska 2017Targi gastronomiczno-hotelarskie Magdy Gessler
„NAWIGACJA PO GASTRONOMICZNEJ I HOTELARSKIEJ MAPIE POLSKI WROCŁAW, HALA STULECIA, 2-4 CZERWCA 2017” Magda Gessler – kreatorka smaku i stylu, właścicielka popularnych restauracji, gwiazda stacji TVN – zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które zmieni gastronomiczny i hotelarski obraz Polski!

Dlaczego warto wziąć udział w targach?
Nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych źródło wiedzy i inspiracji do zastosowania w biznesie kulinarnym i hotelarskim, bogaty program wydarzeń z atrakcyjnymi strefami pokazowymi, wymiana doświadczeń, dotarcie do nowych odbiorców, szansa na wzmocnienie swojej pozycji rynkowej … i wiele więcej!

Kto będzie na mapie Polski?
Na targach zaprezentują się właściciele restauracji, hoteli, pensjonatów, szefowie kuchni, producenci żywności, producenci i dystrybutorzy sprzętu, wyposażenia dla gastronomii i hotelarstwa; firmy cateringowe oraz wielu innych wystawców z wszelkich obszarów obsługujących HoReCA. Wydarzenie daje nieograniczone możliwości odbycia osobistych rozmów, zasięgnięcia porad specjalistów oraz uwiecznienia swojej marki.

Poziomki – znak jakości Magdy Gessler Podczas targów odbędzie się prezentacja najlepszych w Polsce restauracji i hoteli, które rekomenduje Magda Gessler, przyznając znak jakości – Poziomki. Pyszna Polska to niezawodna nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski oraz gwarancja trafionego wyboru.

Zgłoszenie na targi na stronie: http://pysznapolska.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Wykonawcy:
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 11.01.2017, 02:59, Stronę wyświetlono: 312x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry