Gdzie?

Restauracja indyjska Buddha

Katowice, Drzymały 9

Kiedy?
niedziela
21 sierpień 2011 godz. 00:00
- do -
Restauracja indyjska Buddha zaprasza wszystkich fanów kuchni indyjskiej na LUNCH!!!
Od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16 zachęcamy Was do skosztowania naszych przysmaków, codziennie inne potrawy, w skład których wchodzi zupa + danie wegetariańskie, lub z kurczakiem, które będzie serwowane z ryżem lub plackiem indyjskiem naan.
Skosztuj już dziś naszych przysmaków za jedyne 20 zł !!!

Serdecznie zapraszamy!
Napisz opinię ...
14.09.13, 12:17
W Buddha Restauracja , katowice HAPPY HOURS !! tylko 15 zl i jesz ile chcesz !! Bufet czynny od 12 do 16, od poniedzialku do piatku !! HAPPY HOURS! only 15 zl ,Dear customer you can eat Stomachful !! Buffet is open from 12 to 16, from Monday to Friday! Info :- https://www.facebook.com/buddhakatowice
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 20.08.2011, 17:34, Stronę wyświetlono: 3794x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry