Gdzie?

Hard Rock Cafe

Warszawa, Złota 59

Kiedy?
wtorek
30 październik 2012 godz. 21:00
- do -
PEPSI ROCKS! presents Corruption & Cochise

Data: 30.10.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

30 października w Hard Rock Cafe Warsaw usłyszymy potężną porcję metalu w najlepszym wydaniu. Tego wieczoru, w ramach kolejnego wydarzenia pod hasłem Pepsi Rocks, na scenie zobaczymy 2 zespoły specjalizujące się w ciężkich, gitarowych brzmieniach: mistrzów polskiej sceny – formację Corruption oraz support – grupę Cochise, na czele której stoi Paweł Małaszyński.

Corruption

Corruption to jeden z najpopularniejszych zespołów stoner rockowych w Polsce. Sześć studyjnych płyt, niezliczona ilość koncertów w klubach i na festiwalach, a także supportowanie takich legend jak The Cult oraz charakterystyczny image nie pozwalają mieć wątpliwości, że w swoim gatunku nie mają sobie równych.

Muzycy w 2010 roku podpisali kontrakt płytowy z Mystic Production, którego owocem jest szósty, świetnie przyjęty przez publiczność album grupy pt. "Bourbon River Bank" – dostępny zarówno w Polsce, jak i w USA. W lutym 2011 roku album nominowany został do prestiżowej nagrody Fryderyk w kategorii “Album Roku – Metal”.

W 2011 r. zespół obchodził XX-lecie istnienia. Koncert urodzinowy odbył się 4 października w Hard Rock Cafe Warsaw. Zagrały na nim zespoły w których udzielają się członkowie Corruption: Virgin Snatch, Leash Eye, S.n.o.w., Hellectricity.

Aktualny skład zespołu to: Rafał “Rufus” Trela – vocals, Piotr “Anioł” Wącisz – bass, backingvocals, Paweł “Erol” Niziołek – guitars, Arkadiusz “Opath” Gruszka – guitars, backing vocals and Grzegorz ”Melon” Wilkowski – drums.

Cochise

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński - wokal, Wojtek Napora - gitara, Radek Jasiński - bas, Czarek Mielko - perkusja. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge'u.

Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo "9", obejmuje album "Still Alive" z 2010 r. oraz cover Danzig'a "Lick the blood off my hands", który ukazał się na kompilacji "Tribute to Danzig - Dark side of the blues". W połowie maja 2012 roku światło dzienne ujrzała druga pełnowymiarowa płyta Cochise "Back to Beginning", której wydawcą jest Mystic Production.

Bilety do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ), Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ) oraz Ticketportal ( http://www.ticketportal.pl ).

Więcej informacji oraz filmy i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks! znajdziesz na www.pepsirocks.pl .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 14.09.2012, 14:15, Stronę wyświetlono: 3271x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry