Uwaga! Wydarzenie już się odbyło.

Gdzie?

Projekt Teatr Warszawa, ATM Studio

Warszawa, Wał Miedzeszyński 384

Kiedy?
sobota
01 lipiec 2017 godz. 15:00
POLAND CHAMPIONSHIPS 2017
Znane na całym świecie SHOW zawita do Polski! Niepowtarzalna okazja do poznania najlepszych sylwetek w Polsce i nie tylko. To jedyna możliwość, by przeżyć na żywo wydarzenie od którego swoją karierę rozpoczęli m. in.: Tavi Castro, Simeon Panda, Ulisses, Chul Soon. I wiele innych osobowości ze świata fitness.W Polsce pierwsze pokazy zostaną przeprowadzone dla następujących kategorii: MS. BIKINI, FIGURE, MUSCLEMANIA® BODYBUILIDING, MUSCLEMANIA® CLASSIC, PHYSIQUE, FITNESS, MODEL.
EXPO - STREFA WYSTAWCÓW
Najbardziej motywujące firmy w jednym miejscu! Okazja do sprzedaży/zakupu produktów najwyższej jakości!

FM.MODELS CASTING
W trakcie FM POWER WEEKEND odbędzie się niezwykła okazja do wzięcia udziału w castingu, dzięki któremu można wygrać kontrakt z profesjonalną agencją modeli i modelek FM.MODELS.

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD FITNESS MOTYWATORY 2017
Komu przypadnie tytuł najlepszego DIETETYKA w Polsce? Czy METAMORFOZA to przyjemność, czy pasmo wyrzeczeń? Do kogo należy NAJBARDZIEJ MOTYWUJĄCE CIAŁO w Polsce? Tego wieczoru poznamy i nagrodzimy najlepszych SUPERBOHATERÓW MOTYWACJI w ramach 4. EDYCJI PLEBISCYTU FITNESS MOTYWATORY.
PARTY
Kiedy temperatura sięgnie zenitu i wszystkie nagrody zostaną wręczone wspólnie uczcimy finał Najbardziej Motywującego Weekendu w Polsce przy wyśmienitym cateringu oraz muzycznych atrakcjach. Będzie gorąco!
Źródło: Materiały promocyjne organizatora.


Wykonawcy:
Napisz opinię ...
01.07.17, 12:38
super!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 11.05.2017, 02:54, Stronę wyświetlono: 197x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry